دسته بندی اخبار
مقالات اخبار بایگانی
اخبار کانون
کد مطلب : 435  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 836   |   تاریخ درج: دوشنبه, اسفند 16, 1395

 

قهرمانی تیم فوتسال کانون آذربایجان شرقی در اولین المپیاد ورزشی وکلای ایران

پیروزی غرورآفرین تیم فوتسال کانون وکلای آذربایجان شرقی در اولین المپیاد ورزشی وکلای دادگستری ایرانمسابقات فوتسال اولین المپیاد ورزشی وکلای دادگستری ایران، با قهرمانی تیم فوتسال کانون آذربایجان شرقی، نایب قهرمانی تیم کانون گلستان و سومی کانون مازندران به پایان رسید.

در این المپیاد، تیم فوتسال کانون وکلای آذربایجان شرقی با انرژی زائدالوصفی در المپیاد حاضر و با پیروزی‌های متعدد سرانجام کاپ قهرمانی را به بالای سر برد و اولین‌بودن را برای کانون آذربایجان شرقی به ثبت رساند.

خاطرنشان می‌سازد تمامی تیم‌های فوتسال دیگر کانونهای کشور نیز در این المپیاد شرکت کرده بودند و در مسابقات متعددی، پیروز میدان، تیم فوتسال آذربایجان شرقی بود.

نتایج بازی‌های فینال و رده‌بندی بدین ترتیب بود. که در فینال: آذربایجان شرقی 4 بر صفر گلستان را برد و در رده‌بندی، مازندران 3 بر 1 در مقابل گیلان پیروز میدان گشت.

بازي فينال از شبكه استاني گلستان مستقيماً پخش شد و مراسم اختتامیه بعد از پایان این مسابقات و مشخص‌شدن چهره تیم‌های برتر در سالن شهید گرزین شرکت گاز گرگان برگزار شد.

کانون آذربایجان شرقی این ظفر را به تمامی وکلای استان تبریک عرض نموده و برای اعضای تیم فوتسال کانون نیز آرزوی موفقیتهای روزافزون را دارد.

 

 کانال رسمی کانون وکلای آذربایجان شرقی

@EastAzarbar

https://telegram.me/EastAzarbar

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟